Usługi Dźwigowe Jelenia Góra, Zgorzelec, Lubań i inne Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

PODNOŚNIKI I DŹWIGI – KARPACZ

Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala naszemu przedsiębiorstwu na zaoferowanie wynajmu nowoczesnych dźwigów oraz podnośników koszowych i nożycowych. Prezentowane maszyny odznaczają się sprawnym działaniem oraz możliwością podejmowania pracy nawet w bardzo ciężkich warunkach terenowych. Bogate zaplecze pojazdów pozwala na przeprowadzanie różnych realizacji w bardzo krótkim czasie oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.

Szeroki zakres działania oferowanych maszyn

Już od wielu lat świadczymy wynajem dźwigów oraz maszyn nożycowych. Pozwoliło to na rozbudowę floty pojazdów o wiele modeli, które mogą być wykorzystane do prac, takich jak:

  • Załadunek płyt stropowych
  • Załadunek i wyładunek kontenerów i dużych maszyn
  • Pomoc w wypadkach drogowych
  • Montaż urządzeń przemysłowych, jak suwnice i silosy

Karpacz jest bardzo popularnym miastem do organizowania różnych imprez masowych, dlatego wynajmowane podnośniki koszowe i nożycowe mogą na tego typu wydarzeniach stanowić doskonałe miejsce dla operatorów kamer.

Podnośniki nożycowe i koszowe – gwarancja niezawodności

Wszystkie oferowane przez nas dźwigi posiadają ważne przeglądy i ubezpieczenia, co zapewnia ich sprawne działanie oraz bezawaryjną realizację zlecenia. Dodatkowo są one obsługiwane przez niezwykle doświadczonych pracowników wykonujących swoje zadania zgodnie z przedstawionymi planami. Wynajmowane podnośniki koszowe i nożycowe mają zasięg od 18 do nawet 36 metrów, co sprawia, że mogą być użyte przy bardzo wysokich budynkach. Zasięg dźwigów to nawet 72 metry.

W ostatnim czasie oferta naszego przedsiębiorstwa została wzbogacona o specjalistyczny kosz do transportu ludzi, który jest montowany do żurawia. Tego typu dźwig pozwala na przenoszenie osób do nawet najtrudniej dostępnych miejsc. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich propozycji naszej firmy oraz do wybrania modelu podnośnika najbardziej spełniającego Państwa oczekiwania. Oferowane przez nas maszyny czekają na wynajem przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Tworzenie stron www:NETFACTORY