Dźwigi Prokop Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

KOMPLEKSOWE USŁUGI DŹWIGOWE – PODNOŚNIKI ZGORZELEC

Firma Dźwigi PROKOP oferuje wynajem profesjonalnych maszyn budowlanych w Zgorzelcu. Firma posiada bardzo duże doświadczenie i pozwala na zaoferowanie nowoczesnych pojazdów, takich jak dźwigi oraz podnośniki koszowe. Prezentowane przez nas maszyny pozwalają na przeprowadzenie różnego rodzaju prac w sposób sprawny oraz bardzo bezpieczny. Oferta przedsiębiorstwa to również podesty ruchome, a także ładowarki teleskopowe. Posiadane zaplecze sprawia, że usługi dźwigowe spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Szerokie zastosowanie dźwigów i podnośników

Wynajmowany podnośnik koszowy może być wykorzystany do przeprowadzenia różnego rodzaju prac, jak na przykład:

  • Usuwanie gałęzi i konarów
  • Montaż napisów wielkoformatowych
  • Renowacja wiaduktów
  • Naprawa sieci energetycznej

Zgorzelec jest jednym z miast, gdzie usługi wynajmu świadczymy przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Uzyskane w ostatnich latach liczne referencje dają gwarancję sprostania nawet niestandardowym oczekiwaniom klientów, a także dbania o każdy detal zlecenia.

Bogata flota podnośników koszowych – Zgorzelec

Oferowane przez nas usługi dźwigowe w Zgorzelcu są realizowane z wykorzystaniem nowoczesnych pojazdów posiadających ważne ubezpieczenia oraz przeglądy techniczne. Dodatkowo niezwykle doświadczeni operatorzy to gwarancja bezpieczeństwa, terminowości oraz wykonania prac zgodnie z przekazanymi wytycznymi.

Wynajmowany podnośnik koszowy może realizować usługi w nawet najtrudniejszych warunkach terenowych. W swojej ofercie posiadamy również dźwig, którego ładowność sięga nawet 200 ton, dzięki czemu może on przenosić nawet bardzo duże maszyny, czy też ciężkie elementy konstrukcyjne. Posiadamy również specjalistyczny kosz do transportu ludzi, który może wynieść pracowników na wysokość 50 metrów lub ich opuścić do głębokości sięgającej nawet 150 metrów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą urządzeń koszowych oraz ze wszystkimi świadczonymi przez nas usługami dźwigowymi. Zdobyte doświadczenie i umiejętności dają gwarancję realizacji każdego zlecenia na najwyższym poziomie.

 

Sprawdź również:

Tworzenie stron www:NETFACTORY