Dźwigi Prokop Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

PODNOŚNIKI I DŹWIGI – SZKLARSKA PORĘBA

Nasze przedsiębiorstwo działa w Polsce już od wielu lat i od samego początku zajmuje się wynajmem dźwigów, jak również podnośników koszowych i nożycowych. Oferowane maszyny to przede wszystkim gwarancja sprawnego działania, a także bezpieczeństwa podejmowanych prac. Pojazdy pomagają w realizacji zleceń w nawet najtrudniej dostępnych miejscach, a swoją ofertę kierujemy zarówno w stronę niewielkich, jak i bardzo dużych inwestycji.

Szerokie zastosowanie oferowanych maszyn

Oferowane podnośniki nożycowe i koszowe mogą być wykorzystane do wykonywania szeregu prac, jak na przykład:

  • Ścinka drzew
  • Montaż oświetlenia
  • Czyszczenie rynien
  • Mycie okien wysokich budynków
  • Odśnieżanie dachów

 

Wynajem maszyn świadczymy już od wielu lat, co pozwoliło nam na stworzenie floty pełnej nowoczesnych i w pełni sprawnych pojazdów, które posiadają wszystkie niezbędne ubezpieczenia oraz ważne przeglądy. Dodatkowo kadra doświadczonych operatorów jest w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Bogate zaplecze przedsiębiorstwa

Oferujemy szereg dźwigów i podnośników nożycowych, które są do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Wynajmujemy zarówno niewielki podnośnik koszowy, o zasięgu do 18 metrów, ale propozycja naszej firmy to także bardzo duże urządzenia, których zasięg to nawet 36 metrów. Sporym zainteresowaniem klientów cieszy się także specjalistyczny kosz do transportu ludzi, który jest montowany do żurawia. Za jego pomocą dźwig może wynieść pracowników na wysokość 55 metrów lub ich opuścić na głębokość do 150 metrów.

Szklarska Poręba jest miastem, gdzie świadczony przez nas wynajem dźwigów oraz podnośników nożycowych i koszowych cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem klientów. Zapraszamy do obejrzenia wszystkich wynajmowanych przez nas dźwigów oraz urządzeń nożycowych, a także do zapoznania się z ich szczegółową specyfikacją. Wypożyczany sprzęt do prac na wysokościach może unieść towar o wadze nawet 200 ton, dzięki czemu spełni on oczekiwania każdego z klientów.

 

Sprawdź również:

Tworzenie stron www:NETFACTORY