Dźwigi Prokop Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

PROFESJONALNE USŁUGI DŹWIGOWE ZŁOTORYJA

Dźwigi Prokop oferuje najlepsze usługi dźwigowe Złotoryja. Naszymi atutami jest profesjonalizm, terminowość, a przy tym atrakcyjne ceny. Proponujemy profesjonalne usługi dźwigowe z zakresu remontowo/budowlanego. Cechujemy się wieloletnim doświadczeniem w branży oraz profesjonalnym, niezawodnym sprzętem renomowanych marek. Gwarantujemy, że zlecone projekty zostaną wykonane rzetelnie, z dbałością o każdy szczegół i według ustalonego terminu.

CO ZAPEWNIAMY?

  • świetnej jakości sprzęt z aktualnym przeglądem technicznym,
  • operatorów z wieloletnim doświadczeniem i niezbędnymi pozwoleniami,
  • indywidualne podejście do zlecenia,
  • bezpieczeństwo podczas pracy.

WYBIERZ NASZE USŁUGI DŹWIGOWE!

Wynajem dźwigu i innych maszyn budowlanych to nie jedyna nasza usługa proponujemy również fachowe doradztwo w kwestii projektu. Staramy się zawsze dopasować do potrzeb Klienta i traktować zlecenia indywidualnie. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwala nam podejmować się trudnych zleceń, szczególnie takich, których inne firmy nie chcą przyjąć. Gwarantujemy, że na każdym etapie zlecenia będziemy świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

OFERTA USŁUG DŹWIGOWYCH ZŁOTORYJA ZAWIERA:

  • wynajem dźwigów i żurawi,
  • podnośniki koszowe,
  • podesty ruchome samojezdne,
  • ładowarki teleskopowe.

Podejmujemy się różnych zadań takich jak montaż lub demontaż elementów wielkogabarytowych np. konstrukcji stalowych, ścinki drzew, prac wysokościowych, prac budowlanych, napraw dachów i wielu innych. Nasze maszyny i operatorzy podejmą się każdego wyzwania. Jesteśmy dostępni całą dobę przez 7 dni w tygodniu!

Województwo dolnośląskie, jest obszarem naszego działania. Szczególnie miasta jak Jelenia Góra, Bogatynia, Zgorzelec, Lubań, Legnica, Jawor, Karpacz, Szklarska Poręba, Świeradów Zdrój, Kamienna Góra, Wałbrzych, Gryfów Śląski, Bolków

 

Sprawdź również:

Tworzenie stron www:NETFACTORY