Dźwigi Prokop Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

Wynajem żurawi budowlanych i dźwigów

Firma Prokop świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie realizacji zleceń remontowo/budowlanych. Umożliwiamy wynajem żurawia i dźwigu wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym operatorem w atrakcyjnej cenie. Działamy na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Nasze zaplecze to wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu każda praca wykonywana jest szybko, sprawnie i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem realizacji. Wysokość podnoszenia zależy od rodzaju maszyny, jaka zostanie wypożyczona. Mamy sprzęt dostosowany do różnych warunków i o różnych rozmiarach. W ofercie posiadamy dźwigi samojezdne i żurawie samojezdne najwyższej jakości. Gwarantujemy iż w wykonywanych przez nas zleceniach uczestniczy sprzęt z aktualnym przeglądem technicznym. Dokładamy wszelkich starań aby efekty naszej pracy w całości spełniały oczekiwania Klienta oraz wszelkie normy prawne.

W ramach oferty wykonujemy:

Rzetelnie i profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, dając z siebie maksimum zaangażowania i precyzji. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu prac takich jak:

  • udźwig i układanie płyt stropowych,
  • załadunek, rozładunek i przeładunek maszyn, kontenerów, ładunek demag ac 95wielkogabarytowych,
  • prace przy sieciach elektroenergetycznych,
  • demontaż i montaż konstrukcji stalowych,
  • podawanie materiałów budowlanych na wysokościach,
  • demontaż i montaż urządzeń przemysłowych, wież, suwnic, silosów, kominów,
  • montaż i demontaż konstrukcji stalowych, żelbetowych, hal, więźb dachowych, budynków,
  • pomoc przy wypadkach drogowych (gdzie potrzebny jest wysięg),
  • konserwacja i montaż reklam,
  • oraz inne prace przy wykorzystaniu maszyn budowlanych.

Cena zależna jest od zlecenia oraz czasu wynajmu maszyny.

Wykwalifikowany i doświadczony zespół

Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko wysokiej jakości sprzęt budowlany ale również wykwalifikowana, doświadczona i godna zaufania kadra pracownicza. Zespół fachowców firmy Prokop, wykona dla Państwa nawet najbardziej wymagające zlecenia obejmujące realizację oraz wynajem dźwigów i żurawi wraz z operatorem.

Prace budowlane na wysokości wymagają maksymalnej uwagi i zachowania wszelkich środków ostrożności. Nasi operatorzy mogą pochwalić się licznie zrealizowanymi kursami i szkoleniami. Podczas działań budowlanych zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dbając o każdy nawet najmniejszy detal. Najwyższą jakość realizowanych zleceń usług dźwigowych potwierdzają referencje oraz pozytywne opinie naszych Klientów.

Nasze usługi Realizujemy w miastach: Jelenia Góra, Legnica, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Bogatynia, Lubań, Jawor i nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu na wynajem dźwigu lub żurawia!

 

 

Liebherr LTM 102525tLTM 1025
Liebherr LTM 103535tLTM 1035
Liebherr LTM 105050tLTM 1050
Liebherr LTM 107070tLTM 1070
Liebherr LTM 1100100tLTM 1100
Liebherr LTM 1130130tLTM 1130
Liebherr LTM 1200200tLTM 1200

JESTEŚMY GOTOWI DO PRACY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU!

 

Tworzenie stron www:NETFACTORY