Usługi Dźwigowe Jelenia Góra, Zgorzelec, Lubań i inne Podnośniki koszowe do 55 m Usługi dźwigowe do 200 ton Podesty ruchome

Wynajem żurawi budowlanych i dźwigów

Firma Prokop świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi w zakresie realizacji zleceń remontowo/budowlanych. Umożliwiamy wynajem żurawia i dźwigu wraz z doświadczonym i wykwalifikowanym operatorem w atrakcyjnej cenie. Działamy na najwyższym poziomie zaangażowania i precyzji. Nasze zaplecze to wysokiej jakości sprzęt, dzięki któremu każda praca wykonywana jest szybko, sprawnie i zgodnie z ustalonym wcześniej terminem realizacji. Wysokość podnoszenia zależy od rodzaju maszyny, jaka zostanie wypożyczona. Mamy sprzęt dostosowany do różnych warunków i o różnych rozmiarach. W ofercie posiadamy dźwigi samojezdne i żurawie samojezdne najwyższej jakości. Gwarantujemy iż w wykonywanych przez nas zleceniach uczestniczy sprzęt z aktualnym przeglądem technicznym. Dokładamy wszelkich starań aby efekty naszej pracy w całości spełniały oczekiwania Klienta oraz wszelkie normy prawne.

W ramach oferty wykonujemy:

Rzetelnie i profesjonalnie podchodzimy do każdego powierzonego nam zadania, dając z siebie maksimum zaangażowania i precyzji. Dysponujemy wysokiej jakości sprzętem, który doskonale sprawdzi się przy wykonywaniu prac takich jak:

  • udźwig i układanie płyt stropowych,
  • załadunek, rozładunek i przeładunek maszyn, kontenerów, ładunek demag ac 95wielkogabarytowych,
  • prace przy sieciach elektroenergetycznych,
  • demontaż i montaż konstrukcji stalowych,
  • podawanie materiałów budowlanych na wysokościach,
  • demontaż i montaż urządzeń przemysłowych, wież, suwnic, silosów, kominów,
  • montaż i demontaż konstrukcji stalowych, żelbetowych, hal, więźb dachowych, budynków,
  • pomoc przy wypadkach drogowych (gdzie potrzebny jest wysięg),
  • konserwacja i montaż reklam,
  • oraz inne prace przy wykorzystaniu maszyn budowlanych.

Cena zależna jest od zlecenia oraz czasu wynajmu maszyny.

Wykwalifikowany i doświadczony zespół

Na nasz profesjonalizm składa się nie tylko wysokiej jakości sprzęt budowlany ale również wykwalifikowana, doświadczona i godna zaufania kadra pracownicza. Zespół fachowców firmy Prokop, wykona dla Państwa nawet najbardziej wymagające zlecenia obejmujące realizację oraz wynajem dźwigów i żurawi wraz z operatorem.

Prace budowlane na wysokości wymagają maksymalnej uwagi i zachowania wszelkich środków ostrożności. Nasi operatorzy mogą pochwalić się licznie zrealizowanymi kursami i szkoleniami. Podczas działań budowlanych zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa, dbając o każdy nawet najmniejszy detal. Najwyższą jakość realizowanych zleceń usług dźwigowych potwierdzają referencje oraz pozytywne opinie naszych Klientów.

Nasze usługi Realizujemy w miastach: Jelenia Góra, Legnica, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Bogatynia, Lubań, Jawor i nie tylko.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji terminu na wynajem dźwigu lub żurawia!

 

 

25tLTM 1025
35tLTM 1035
50tLTM 1050
70tLTM 1070
100tLTM 1100
130tLTM 1130
200tLTM 1200

JESTEŚMY GOTOWI DO PRACY PRZEZ CAŁĄ DOBĘ 7 DNI W TYGODNIU!

 

Tworzenie stron www:NETFACTORY